Pro wf windows workflow in net 4 pdf

0

Tento článek je o softwarové platformě. O internetové doméně pojednává článek . Tento článek potřebuje aktualizaci, neboť obsahuje zastaralé informace. Podívejte se též na diskusní stránku, pro wf windows workflow in net 4 pdf tam nejsou náměty k doplnění.


Historické informace nemažte, raději je převeďte do minulého času a případně přesuňte do části článku věnované dějinám. Web, Windows i Pocket PC. Common Language Infrastructure je standardizovaná specifikace jádra . Základní komponentou je Microsoft .

NET Framework, prostředí potřebné pro běh aplikací a nabízející jak spouštěcí rozhraní, tak potřebné knihovny. NET aplikací vydal Microsoft Visual Studio . Microsoft Windows od verze Windows 98.

NET Compact Framework je platforma určená pro kapesní počítače a mobilní telefony s operačním systémem Windows Mobile. NET Micro Framework je platforma určená pro embedded zařízení, s ještě menší výpočetní kapacitou a většími omezeními, než představují kapesní počítače. Mono je produktem nezávislé open source iniciativy, implementující .

NET umožňuje spouštět všechny . NET sdílí tytéž základní principy, což činí přechod mezi nimi jednodušší. NET nepředepisuje použití žádného programovacího jazyka.

Bez ohledu na to, v čem byla aplikace původně napsána, se vždy přeloží do mezijazyka Common Intermediate Language. Nejpoužívanější programovací jazyky pro vývoj . NET je pokračovatelem jazyka Visual Basic. 5 aktualizuje a nahrazuje běhové prostředí verze .

Historicky byla vždy konkrétní verze Visual Studia spjata s konkrétní verzí . Změna nastala s verzí 3. 5, vzhledem ke společnému jádru. Nejnovější verze Visual Studio 2013 taktéž podporuje multitargeting.

Obrázky, zvuky či videa k tématu . Podrobnější pojednání o verzích .

Stránka byla naposledy editována 13. Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 3. 0 Unported, případně za dalších podmínek.

Share.

About Author